Model powstał ze szkła o grubości 2mm i z poliwęglanu.Ze szkła o grubości 2mm zbudowaliśmy małe akwarium za pomocą sylikonu połączyliśmy szyby a nadmiar sylikonu wycięliśmy nożykiem.Do tego na gore z poliwęglanu wycięliśmy płytkę w kształcie prostokąta w której wykonaliśmy 3 otwory podłużne.Doświadczenie będzie polegało na zrobieniu fali która ma przepłynąć przez otwory w których załamie się i dojdzie do zjawiska które opisze jutro po doświadczeniu w szkole na lekcji fizyki.
A oto kilka zdjęć z przygotowania modelu do doświadczenie.

